MediaCat

The North Face keşfetmenin anlamını yeniden tanımlıyor

Marka, New Explorers adlı küresel bir kampanyaya imza atıyor.

The North Face keşfetmenin anlamını yeniden tanımlıyor

Ürün ve teknolojilerinin yanı sıra Explore Fund gibi yardım kuruluşlarıyla insanların keşif serüvenlerine katkıda bulunan açıkhava markası The North Face, yeni nesil kâşifler için keşfetmenin anlamını yeniden tanımlayan “New Explorers” adlı küresel bir kampanyaya imza atıyor.

Yeni kampanyasında The North Face, aralarında müzisyen Pi’erre Bourne, snowboard’cu Jess Kimura, film yapımcısı Jimmy Chin, piyanist OKIEM ve dublör Marie Mouroum’un bulunduğu müzisyenler, sporcular ve aktivistlerin rol aldığı bir dizi kısa film yayınlıyor.

Kampanya kapsamında özellikle de Avrupa’da kâşiflerle bağlantı kurulacak ve bir dizi ücretsiz yerel etkinlik de gerçekleştirilecek. Her biri kâşifler tarafından seçilecek ve duyurulacak mekânlarla katılımcılar, kendi konfor bölgelerinin dışına çıkmaya ve kendi ortamlarını yeni yollarla keşfetmeye teşvik edilecek. Ekim ayı içerisinde Almanya’nın Berlin şehrinde Marie Mouroum ile Cesaret Atölyesi, Thomas Herdieckerhoff ile Salzberg’de başlayıp Bavyera’da sonlanacak Işıkla Keşif gezisi, İngiltere’de Sophie Everard ile Kâşif Kalbini Bul ve yine İngiltere’de OKIEM ile Bilinmezliğe Doğru gibi etkinliklerin gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Geride kalan 50 yıl boyunca keşfin fiziksel sınırlarını zorladıklarını ve gelecekte de buna devam edeceklerini söyleyen The North Face Global Pazarlama Müdürü Tom Herbst, kampanya hakkındaki değerlendirmesinde, “Bununla birlikte keşfetmenin ve araştırmanın daha fazla yolu ve metodu olduğunu da biliyoruz. Bir dağcı ya da müzisyen olabilirsiniz; bizi kâşif olarak birleştiren şey, yeni bir şey denerken cesaretle birleşen merak duygusunun ortak zihniyetidir. Bu kampanya, geleneksel dağ sporlarının yanı sıra müzik ve sanat alanındaki farklı kültürel noktalar aracılığıyla keşif ruhunu genişletmek için çalışacaktır.” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.