The Marmara Taksim’e yeni satış koordinatörü

18 yıldır turizm sektörünün köklü kurumlarından biri olan The Marmara Hotels & Residences Grubu tesislerinden...

05.01.2010 - 00:00 | MediaCat

18 yıldır turizm sektörünün köklü kurumlarından biri olan The Marmara Hotels & Residences Grubu tesislerinden The Marmara Taksim’in Satış Koordinatörlüğü’ne Yeşim Kafadar getirildi.

Özel Çavuşoğlu Koleji’nde lise eğitimi alan Yeşim Kafadar, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olduktan sonra yine Marmara Üniversitesi’nde MBA eğitimi aldı.

1993 yılında çalışma hayatına başlayan Yeşim Kafadar, bugüne kadar  Hilton İstanbul ve Hilton ParkSA Hotels,  Kemer Golf & Country Club, Barcelo Hotels & Resorts Turkey / Barcelo Eresin Topkapı Hotel gibi hizmet sektöründe çeşitli firmalarda Satış ve Pazarlama konusunda farklı yönetim pozisyonlarında görev aldı.

Yeşim Kafadar’ın Finans, Etkili Liderlik, Pazarlık Teknikleri, Prezentasyon Teknikleri, Satış ve Catering, Zamanlama Yönetimi, Yöneticiler için Motivasyon Teknikleri gibi konularda da sertifikaları bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.