The Marmara İstanbul’a yeni genel müdür

18 yıldır turizm sektörünün köklü kurumlarından biri olan The Marmara Hotels & Residences, yeniden yapılanma kapsamında yönetimde...

26.03.2008 - 10:40 | MediaCat

18 yıldır turizm sektörünün köklü kurumlarından biri olan The Marmara Hotels & Residences, yeniden yapılanma kapsamında yönetimde de değişikliğe giderek yeni bir soluk kazandı. The Marmara otelleri bünyesinde bulunan ve Taksim’in vazgeçilmez noktalarından olan The Marmara İstanbul’un genel müdürlüğüne Alper Can Bulcum getirildi.

The Marmara İstanbul’un genel müdürlüğüne getirilen Alper Can Bulcum, Hacettepe Üniversitesi Otel Yönetimi’nden mezun. Çalışma hayatına Parksa Hilton’da başlayan Bulcum Türkiye’de ve yurtdışında başta Ritz Carlton olmak üzere pek çok otelde yönetici olarak görev aldı. 38 yaşındaki Alper Can Bulcum, son olarak InterContinental Kazakistan’da Genel Direktörlük yaptı.

Yeni genel müdür Alper Can Bulcum’un öncelikli görevi, The Marmara İstanbul’da geçtiğimiz yıl club odalarında başlayan renovasyon projesini 2009 yılında tamamlamak olacak. The Marmara İstanbul Genel Müdürü Alper Can Bulcum, The Marmara otellerinin müşterileriyle özdeşleşen gelenekçi ruhunu kaybetmeden yenilikçi anlayışıyla atılımlarını sürdürecek.


Basın Bilgi İçin:

Medyaevi İletişim –Zeynep Kurtbay & Nurçin Bayol – 0212 351 91 81