The Marmara Hotels & Residences’a yeni Genel Koordinatör

Turizm sektörünün köklü kurumlarından biri olan The Marmara Hotels & Residences...

03.06.2008 - 11:00 | MediaCat

Turizm sektörünün köklü kurumlarından biri olan The Marmara Hotels & Residences, 18 yıldır aile üyelerinin ağırlıkta olduğu yönetim kuruluna yeni bir ismi kattı.

Otelcilik sektörünün deneyimli ve saygın isimlerinden olan Serdar Alp Turan, The Marmara Hotel & Residences Genel Koordinatörü (COO) olarak görevine başladı.

9 Eylül Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Fakültesi mezunu olan ve son olarak Renaissance Polat otellerinin Turizm Grup Başkanlığı görevini üstlenen Serdar Alp Turan daha önce Divan, Sheraton Ankara, Pulman Etap Altınel otellerinde ve Bayındır Holding’de üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştu. Yönetimdeki bu değişimle birlikte The Marmara otelleri, müşterileriyle özdeşleşen gelenekçi değerlerini koruyarak yenilikçi bir anlayışla atılımlarını sürdürecek.

Sektörde bireysel ve kurumsal çok sayıda ödüle imza atan Serdar Alp Turan, aynı zamanda Skal International, TYD ve TUROB üyesi. Renaissance Polat yönetiminde 8 ödüle değer görülen Serdar Alp Turan’ın aldığı ödüller arasında Yılın Genel Müdürü Ödülü, Liderlik Ödülü, En Yüksek Misafir Memnuniyeti Ödülü sayılabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.