‘The Big Idea’ sürprizi: Serdar Erener soracak Murat Vargı yanıtlayacak!

Türk iş dünyasında yaratıcı ve yenilikçi fikirleriyle tanınan, Turkcell ve KVK’nın kurucu ortağı ve hissedarı Murat Vargı, MediaCat tarafından düzenlenen ‘The Big Idea’ konferansına katılıyor. Konferansta Serdar Erener Murat Vargı ile uzun bir söyleşi yapacak.

05.11.2007 - 13:09 | MediaCat

Türk iş dünyasında yaratıcı ve yenilikçi fikirleriyle tanınan, Turkcell ve KVK’nın kurucu ortağı ve hissedarı Murat Vargı, MediaCat tarafından düzenlenen ‘The Big Idea’ konferansına katılıyor. Konferansta Serdar Erener Murat Vargı ile uzun bir söyleşi yapacak. Konferansa bu iki ismin yanısıra Joel Saltzman, Mark Chussil, Michael Newman, Tom Vujec, Hulusi Derici ve Karpat Polat ve Serdar Erener gibi önemli isimler konuşmacı olarak katılacak.

Bu yıl beşincisi düzenlenen MediaCat Forum’un teması ‘The Big Idea’. 14 Kasım 2007’de Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenecek konferansta dünyadan ve Türkiye’den önemli isimler büyük fikrin ne olduğu, bir fikrin büyük bir fikir olup olmadığının nasıl anlaşılabileceği, büyük fikirlerinin nereden bulunabileceği konusundaki düşüncelerini katılımcılarla paylaşacak.

Türk iş dünyasını son yıllarda değiştirmiş en büyük fikrin Turkcell olduğu söyleniyor. Bu düşünce iş dünyasının karar verici konumundaki birçok ismi tarafından paylaşılıyor. Bu büyük fikrin ardındaki en büyük beyinlerden biri olan Murat Vargı, konferansta Serdar Erener ile yapacağı uzun söyleşide büyük fikirlerin nasıl keşfedilebileceğini ve değerlendirilebileceğini anlatacak.

Konferansa Murat Vargı’nın yanı sıra kazandıran çözümleri eğlenceyle birleştiren ‘Shake that Brain’ sisteminin kurucusu Joel Saltzman, İleri Rekabet Stratejileri şirketinin kurucusu ve CEO’su Mark Chussil, ‘Yaratıcı Sıçramalar’ ve çok satan ‘Reklamcılığın 22 Kuralı’ kitaplarının yazarı Michael Newman, ‘Five Star Mind and Pumping Ions’ kitabının yazarı ve görsel efekt ustası Tom Wujec, M.A.R.K.A. Başkanı Hulusi Derici ve DDB&Co Kreatif Direktörü Karpat Polat konuşmacı olarak katılıyor.


MEDIACAT FORUM HAKKINDA

2003’den beri geleneksel olarak her yıl düzenlenen MediaCat Forum, pazarlama ve pazarlama iletişimi sektörünün en önemli mesleki etkinliklerinden biri. Her yıl farklı bir tema ve başlıkla düzenlenen MediaCat Forum, 1.000’e yakın katılımcının bir araya gelerek sektörün gündemini tartıştıkları, alanında uzman pek çok uluslararası ve yerli konuşmacıyı dinleme fırsatı buldukları bir platform. Forum, konuşmalar ve sunumlar dışında katılımcılara sağladığı ‘networking’ imkanı ve fuayede yer alan özel firmaların oluşturduğu ortamlarla keyifli bir deneyim de sunuyor.


MURAT VARGI HAKKINDA

Turkcell’in ve KVK’nın kurucu ortağı ve hissedarı olan Murat Vargı, Digiturk ve Penta Tekstil (Kurulanan Fok) şirketlerinin de kuruluş ve markalaşma aşamalarında görev aldı. Vargı, halen yurt içinde ve yurt dışında teknoloji, medya, eğlence, yenilenebilir enerji, gayrimenkul ve turizm alanlarında yatırımları olan MV Holding’in yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütüyor

TED İstanbul Koleji’nin kurucusu ve mütevelli heyeti üyesi olan Vargı, Okan Üniversitesi danışma kurulunun ve TESEV’in üyesi olup, TEGV, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve KVK Diyarbakır Okulu’nun destekçisidir.

TED Ankara Koleji mezunu olan Vargı, lisansını Ankara Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümünde tamamladıktan sonra Helsinki School of Economics’de UNTD bursu ile ticaret geliştirme lisans programına katıldı.

Konferans ve konuşmacılar hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.thebigidea-tr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.