Telekom sektörünün devleri İstanbul’a geliyor

Kapılarını altıncı kez açan Eurasia Com, Informa Telecoms & Media tarafından düzenleniyor ve telekom sektörünün Avrasya’daki liderlerini bu kez iki gün boyunca İstanbul’da bir araya getiriyor...

05.03.2010 - 00:00 | MediaCat

XING, 23-24 Mart tarihleri arasında İstanbul düzenlenecek olan EurasiaCom 2010 (www.comworldseries.com/eurasia) etkinliğinde bir kez daha ‘Resmi Sosyal İş Ağı’ olarak boy gösteriyor. Kapılarını altıncı kez açan Eurasia Com, Informa Telecoms & Media tarafından düzenleniyor ve telekom sektörünün Avrasya’daki liderlerini bu kez iki gün boyunca İstanbul’da bir araya getiriyor. XING’i Resmi Sosyal İş Ağı olarak görmekten duyduğu memnuniyeti her fırsatta dile getiren Informa Telecoms & Media bu yıl etkinliğin ikinci gününü ‘Türkiye Özel Günü’ ilan ediyor.

‘Türkiye Özel Günü’nde ülkenin en önemli operatörleri kendi şirket stratejilerine ilişkin sunumlar yapacak. Alternatif operatörler ve internet servis sağlayıcıları da yakınsama, rekabet düzeyi, yeni pazar fırsatları, tüketici talepleri gibi konuları ele alarak sektörün can alıcı meselelerine katkı sunarken, bu önemli konuların geniş bir platformda ele alınması uluslararası düzeyde fayda sağlayacak. XING Networking Oyunu ile açılacak ‘Türkiye Özel Günü’, söz konusu konferans içeriğinin yanı sıra katılımcılarına gerçek bir networking ortamı da sunuyor. XING Türkiye Ülke Müdürü Hakan Gönenli’nin “Kartvizit alışverişini başlatan, daha interaktif oturumlar yapılmasını teşvik eden ve konferansın başında yakınlaşma sağlamak için her zaman önemli bir adım olan bir oyun” sözleriyle nitelediği XING Networking Oyunu, katılımcılara herhangi bir konferansın ötesinde özgün bir deneyim yaşatıyor.

GSM operatörlerinde çalışan tüm profesyonellerin ücretsiz katılabileceği konferansta XING’te oluşturulan (http://www.xing.com/net/telcoeurasia) Eurasia Com Telecoms Grubu aracılığıyla konferans ile ilgili tüm gelişmeler takip edilebiliyor. Grup üyeleri, en son çıkan haberleri izleyebiliyor, bölgede çalışan sektör profesyonelleri ve meslektaşları hakkında bilgi edinebiliyor, onlarla tanışabiliyor ya da var olan iletişimlerini geliştirebiliyorlar. Ayrıca, Informa Telecoms & Media ve XING işbirliği ile sadece bu gruba özel yaratılacak fırsatlardan da yararlanabiliyorlar.

EurasiaCom 2010 hakkında bilgi almak ve konferansa kayıt yaptırmak için ise www.comworldseries.com/eurasia adresini ziyaret etmek yeterli oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.