Telekom bayilerinin imajı 60 milyon YTL’ye değişecek

Türk Telekom, sunduğu hizmetleri bayileri vasıtasıyla vatandaşın ayağına taşımak için kolları sıvadı. Şirketin 1.800 bayii

13.02.2008 - 14:34 | MediaCat

Türk Telekom, sunduğu hizmetleri bayileri vasıtasıyla vatandaşın ayağına taşımak için kolları sıvadı. Şirketin 1.800 bayii A, B ve C tipi olmak üzere üçe ayrılacak. Telekom bayilerinde görüntülü telefonlar da bulunacak.

Proje sayesinde Telekom bayileri görünür hale getirilecek, imajları yenilenecek. Bunun için 60 milyon YTL’lik bütçe hazırlandı. Türk Telekom Bayi İlerleme Projesi, Antalya Rixos Otel’de tanıtıldı. Pilot bayi uygulaması mart ayından itibaren İstanbul ve Ankara’da başlatılacak.

A tipi bayiler, ana cadde ve alışveriş merkezlerinde 100-150 metrekarelik alana sahip olacak. Bağımsız bir Türk Telekom yetkilisinin görev yapacacağı üst düzey bayiler, KOBİ’ler için ürün ve servis temini sağlanacak. PC ve dizüstü bilgisayar, kablosuz telefon satacak. Avea abonelik merkezi hizmeti verilecek. Yüksek hızda müzik ve film indirme imkânı sunacak. Örneğin normalde 2 saatlik bir film 9 dakika gibi kısa bir sürede indirilebilecek. 45-90 metrekarelik bir alanda faaliyet gösterecek B tipi bayiler, Türk Telekom temsilcisi ve içerik sağlama merkezi dışında A tipinin vereceği hizmetleri aynen sunacak. En yaygın bayi C tipi olacak. Sayıları 1300’ü bulacak bu bayilerde ise KOBİ’lere yönelik ve e-eğitim dışındaki hizmetler verilecek. TT noktaları da birer ankesörlü mekân haline getirilecek.

Kaynak: Zaman

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.