Telekom, ATCW ile çalışacak

Ali Taran, Türk Telekom'un reklamcısı oldu. Ali Taran Creative Workshop (ATCW) tarafından yenilenen

09.02.2007 - 12:00 | MediaCat

Ali Taran, Türk Telekom’un reklamcısı oldu. Ali Taran Creative Workshop (ATCW) tarafından yenilenen Türk Telekom tarifelerinin duyurulması için hazırlanan kampanya, reklam filmleri, radyo spotları, gazete-dergi ilanları ve outdoor uygulamalarından oluşuyor.

Telekom’dan arıyoruz

Kampanya, 3 ayrı konuyu farklı farklı reklamlarla işliyor. Ev’den ev’e, ev’den iş’e, iş’ten iş’e, iş’ten ev’e aramanın dakikası 8.1 kuruş cepten cebe kaç kuruş?” ve “Telekom’dan arıyoruz, şehiriçi de şehirlerarası da aynı, dakikası 8.1 kuruş” reklamları yayına girdi. Bunun yanı sıra ATCW, Telekom’a borçlu aboneler için de “gelin tatlıya bağlayalım” kampanyasını başlattı.

Kampanya, Telekom’a olan ödeyemediği borçları nedeniyle telefonları kapanmış 2 milyona yakın aboneye, borç faizi indirimi uyguluyor. Borç faizleri nedeniyle artan ve ödenemeyen faturalar, 8 ocak-28 şubat tarihleri arasında birikmiş faizlerini yüzde 90’a varan indirimlerle ödenebilecek.

Aganigi ne demek?

Türk Telekom ile birlikte, ATCW’nin Derby ve Fındık Tanıtım Grubu için hazırladığı yeni reklam filmleri de ekranlarda yer alıyor. Şu an ekranlarda sık sık boy gösteren Özkan Uğur’un “aganigi naganigi ne demek?” sorusuna, Kamil Sönmez, Çağla Şikel, Deniz Seki ve Pakize Suda gibi tanınmış isimler yanıt veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.