MediaCat

Telefon standına dönüşen kızarmış tavuk kutusu

VOXI Mobile’dan Z Kuşağı’nın yemek ve sosyal medya keyfini bir arada tutan yenilik.

Vodafone’un İngiltere’de 25 yaş altı kullanıcılara sınırsız sosyal medya kullanımı dahil türlü avantajlar sunan mobil ağı VOXI Mobile, Z Kuşağı’nın iki tutkusu kızarmış tavuk ve telefonu tertemiz uzlaştırmak için harekete geçti.

Gençlerin kızarmış tavuk restoranlarında yemek yerken sosyal medya kullanmaya da devam ettikleri içgörüsünden hareket eden marka, AMV BBDO ile birlikte tavuk restoranlarıyla işbirliği yaparak 50 bin adet tavuk kutusunu telefon standına çevirdi. VOXI Boxi adını alan karton kutu telefon standı, telefon ekranlarını yağ içinde kalmaktan kurtarmayı hedefliyor.

Ülke genelinde 51 noktada bulunan VOXI Boxi’nin iç kapağında kullanım talimatları yer alıyor ve üç yerinden katlanarak kuruluyor.

Vodafone İngiltere ve VOXI Marka Direktörü Maria Koutsoudakis, “VOXI ile yaptığımız her işte kültürel diyalogun parçası olduğumuzdan emin olmaya çabalıyoruz. Bunu müşterilerimizin gündelik bir sorununu çözen süper eğlenceli bir kampanyayla yapmaktan daha iyi ne olabilir?” diyor.

Ajansın kreatif direktörleri Michael Hughes ve Dalatando Almeida ise, VOXI’nin şöhrete açlıkla anca Z Kuşağı’nın kızarmış tavuğa duyduğu iştah örtüşür. Biz de oyunbozanlığın çok geciktiği bir kategoride markanın oyunbozanlığını desteklemekten gurur duyuyoruz” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.