MediaCat

Teknosa’ya dijital haritalar ajansı

Marka Yellow Pages ile anlaştı.

Teknosa’ya dijital haritalar ajansı

Albaraka, Audi, DeFacto, Flo, İpragaz, Michelin, Pirelli, Starbucks, TÜVTÜRK ve Volkswagen gibi markalara lokasyon temelli pazarlama hizmeti sunan online firma rehberi Yellow Pages portföyüne Teknosa’yı ekledi.

Teknosa’nın dijital haritalar ajansı olan Yellow Pages yeni müşterisinin tüm mağazaları için dijital harita platformlarında lokasyonların kurulumu, güncellenmesi ve bakımını gerçekleştirecek. Böylelikle, Teknosa’ya ulaşmak isteyen müşteriler, kendilerine en yakın satış noktasını online haritalar ve navigasyon uygulamalarıyla bulabilecekler.

Şimdiye dek Türkiye’de 15 binden fazla lokasyonun kurulum ve yönetimini gerçekleştirdiği Google My Business’i de Teknosa’ya sunacak Yellow Pages coğrafi kodu çıkarılmış Teknosa lokasyonlarının Google My Business Locations, Google+ ve Google Haritalarında açılması, doğru içeriğe sahip olması, güncellenmesi ve yönetilmesini sağlayacak.

İnternet sitesi Yellowpages.com.tr’de 850 bini aşkın firma barındıran Yellow Pages, yeni işbirliği kapsamında, Teknosa için Süper Sayfam isimli Türkçe ve İngilizce özel sayfalar da oluşturacak. Bu sayfalar üzerinden kullanıcılar, markayla ilgili tüm iletişim bilgilerine, mağazaların çalışma saatleri, ödeme yöntemleri, mağazaların büyüklüğü, kampanya duyuruları, mağazada sunulan markalar gibi bilgilere ulaşabileceker. Ayrıca, kullanıcılar, site üzerinden gerçek zamanlı trafik bilgisiyle haritadan yol tarifi hizmeti de alabilecekler.

Fotoğraf: cristinanichitus@flickr

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.