Teknosa “Kurumsal Hediye Çekleri” ile teknolojik ödül devri

Teknosa, kurumların müşterilerine, çalışanlarına ve iş ortaklarına yönelik olarak...

16.05.2008 - 12:13 | MediaCat

Teknosa, kurumların müşterilerine, çalışanlarına ve iş ortaklarına yönelik olarak düzenlediği kampanya ve ödüllendirme çalışmalarına “Kurumsal Hediye Çekleri” ile teknolojik bir boyut getiriyor.

Dinamik ve yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini sürekli geliştiren Teknosa, kurumsal firmalara özel olarak sunduğu Kurumsal Hediye Çeki uygulaması ile ödüllendirme ve promosyon çalışmalarında teknoloji devrini başlatıyor. Kurumlar, bayi ve distribütör gibi iş ortaklarını veya çalışanlarını Teknosa Kurumsal Hediye Çekleri ile ödüllendiriyor. Teknosa kurumlara, 25 YTL, 50 YTL, 100 YTL, 250 YTL, 500 YTL ve 1.000 YTL olmak üzere farklı tutarlarda Kurumsal Hediye Çeki alternatifleri sunuyor. Teknosa Kurumsal Hediye Çekleri ile Türkiye’nin dört bir yanındaki Teknosa mağazalarında, cep telefonundan kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazede pekçok farklı ürün satın alınabiliyor. Yalnızca Teknosa Kurumsal Satış Departmanı’ndan temin edilen Teknosa Kurumsal Hediye Çekleri, Teknosa mağazalarında bir yıl süresince geçerli oluyor.

İş dünyası teknoloji ihtiyacı Teknosa’da


Teknosa, küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların iletişimden eğlenceye kadar farklı teknoloji ürün gruplarındaki ihtiyaçlarını Kurumsal Satış kanalıyla karşılıyor. Teknosa kurumlara, Sony, HP, Nokia, Philips, Microsoft, Sharp, Samsung, Panasonic, Sony Ericsson gibi çoğu uluslararası markanın binlerce ürününü aynı çatı altında sunuyor.

Kurumlara 7/24 kaliteli hizmet


Teknosa Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra satış sonrası destekle de kurumsal müşterilerinin her zaman yanında yer alıyor. Türkiye’nin 57 ilindeki 200’ün üzerinde Teknosa mağazasının yanı sıra, 444 55 99 Teknosa Asist ve teknosa.com internet mağazası kurumsal müşterilere 7 gün 24 saat hizmet sunuyor. Teknosa Kurumsal Satış, satış süresince sunduğu profesyonel desteği; kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümü ile satış sonrasında da sürdürüyor.

Teknosa Kurumsal Satış, teknolojik gelişmelerle birlikte yenilenen ürün yelpazesi, talebe uygun ürün ve fiyatlar, ürün seçiminde danışmanlık, yönlendirme hizmeti ve sevkiyat hızı ile kurumsal alışverişi keyfe dönüştürüyor. Teknosa Kurumsal Satış, kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını; kaliteli hizmet, çözüm odaklı yaklaşım, uzman personel ve güven ilkesi ile karşılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.