MediaCat

Teknolojinin Kadın Liderleri yarışmasına başvurular başladı

Başvurular 28 Şubat 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Teknolojinin Kadın Liderleri yarışmasına başvurular başladı

Microsoft’un Türkiye’de teknoloji alanında başarı hikâyeleri yaratan kadınları ortaya çıkarmak amacıyla 2016 yılında hayata geçirdiği Teknolojinin Kadın Liderleri yarışmasının 2020 yılı başvuruları başladı.

Başarılı hikâyeleriyle diğer kadınlara ilham veren projeleri destekleyen Teknolojinin Kadın Liderleri yarışması bu yıl Wtech Teknolojide Kadın Derneği ve Kodluyoruz Derneği iş ortaklığıyla hayata geçirildi. Türkiye’nin dijital dönüşümünü güçlendiren teknoloji odaklı iş ve eğitim faaliyetlerinde bulunan tüm kadın girişimcilere açık olan yarışma için son başvuru tarihi 28 Şubat 2020.

Ortaokul ve lise öğrencilerinden profesyonel yöneticilere kadar her yaş ve meslek grubundan kadınların katılımıyla birbirinden özel başarı hikâyelerinin gün yüzüne çıkmasını sağlayan yarışmaya başvurular; Geleceğin Teknoloji Yıldızı Adayı, Genç Teknoloji Yıldızı, Bilişimde Fark Yaratan Kadın Lider, Yılın Başarılı Kadın Girişimcisi, Yılın Başarılı Kadın Yazılım Geliştiricisi, Yılın Başarılı Kadın CIO’su, Engelleri Aşan Kadın, Yılın Bilim Kadını ve Yeni Teknolojilerle Fark Yaratan Kadın Lider gibi kategorilerde değerlendirilecek.

Teknolojinin Kadın Liderleri yarışmasına bu adresteki formu doldurarak katılabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.