MediaCat

Tekirdağ Rakısı’ndan yeni proje

Tekirdağ Rakısı, “Efsane Tekirdağ” kampanyasının sosyal medya iletişimini geçtiğimiz günlerde…

Tekirdağ Rakısı’ndan yeni proje

Tekirdağ Rakısı, “Efsane Tekirdağ” kampanyasının sosyal medya iletişimini geçtiğimiz günlerde www.facebook.com/tekirdagrakisi sayfasından duyurdu. Teaser ve ana kampanya ilanlarıyla da dikkat çeken proje, 15 Ocak tarihine kadar devam edecek. yüzde 100 yaş üzümden üretilen, zengin aroması ve rahat içimiyle dikkat çeken Tekirdağ Rakısı, büyük bir efsaneye sahip. Tekirdağ Rakısı gerçek hikayesini açıklamadan önce tüketicilerine kendi efsanelerini yazma şansı sunuyor.

Tekirdağ Rakısı’nın “Kendi Tekirdağ Efsaneni Yarat” sloganıyla dikkat çektiği kampanyaya gönderilecek olan tüm yazılar marka yöneticileri tarafından değerlendirilecek. Elemeden geçen tüm hikayeler “Efsaneler Kitabı”na girme hakkı kazanırken en yaratıcı bulunan 10 hikayenin sahibi de efsanenin doğduğu topraklara Tekirdağ şehrine ve rakı fabrikasına gitme şansı bulacak.

Yarışmaya birden fazla metin ile katılma şansına sahip olan tüketiciler, kampanya tamamlandıktan sonra Tekirdağ Rakısı’nın organize ettiği özel bir gecede bir araya gelecekler. Gerçek Tekirdağ Efsanesi’nin açıklanacağı bu gecede en yaratıcı 10 hikayenin sahipleri de açıklanacak.

Tüm kampanyanın detaylarına www.facebook.com/tekirdagrakisi adresinden ulaşabilir ve kampanya katılım koşullarını görebilirsiniz.

Kampanya Künyesi
Proje Sahibi:
Mey İçki
Proje Yetkilileri: Elif Göktaş, Ece İşsever, Tuğçe Özarpacı, Kübra Başar
Sosyal Medya Ajansı: Zarakol 2.0
Sosyal Medya Yetkilisi: Aras Zarakol
Sosyal Medya İletişim Danışmanı: Ercüment Büyükşener
Sosyal Medya Müşteri Direktörü: Aslı Pınar Tüfekçi
Reklam Ajansı: McCann

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.