MediaCat

Tek hedef kumanda

Vodafone İrlanda’dan TV PLAY için aksiyon ve eğlence dolu bir lansman filmi.

Televizyon yayınının yanı sıra pek çok dijital platforma erişim de sunan ürünü TV PLAY’i tüketiciyle buluşturan Vodafone İrlanda, ürünün tanıtımını bir ailenin kumandaya hükmetmek için verdiği eğlenceli mücadeleyle gerçekleştiriyor.

Yaratıcı süreçleri Grey Londra imzası taşıyan  reklamda bir yapımdan diğerine ışınlanan aile, ortadaki nesneye sahip olmak için birbiriyle savaşıyor. Aksiyon ve eğlence dolu filmin yönetmenliğini Tom Green üstleniyor.

Vodafone’u kalabalık aile eğlencesi alanında bir oyuncu konumuna getiren TV PLAY  lansmanının marka için büyük bir an olduğunu söyleyen Grey Londra Yönetici Kreatif Direktörü David Wigglesworth, “Bunu güvenilir şekilde yapabilmek için izleyicinin ekrandan beklediği aynı sinematik cazibeyi marka DNA’sının odağındaki insan ve bağlantıyla ortaya çıkarmamız gerekiyordu.  Olağanüstü içerik, ses ve görüntüsüyle Vodafone TV PLAY’in, film gecesinde kumanda için kavgaya tutuşan bir aileyi bile nasıl bir araya getirebileceğini anlattık” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.