TEB Bonus’dan dört köşe eden kampanya

14 Mayıs - 13 Haziran 2008 tarihleri arasında her gün TEB Bonus ve TEB Bonus ek kart sahibi...

16.05.2008 - 15:00 | MediaCat

14 Mayıs – 13 Haziran 2008 tarihleri arasında her gün TEB Bonus ve TEB Bonus ek kart sahibi olmak için başvuran 10 kişinin ilk ekstresini TEB Bonus karşılayacak.

Kredi kartı kullanıcılarını “dört köşe edecek” kampanya TEB Bonus Card’dan geldi. TEB Bonus Card’ın kampanyası ile 14 Mayıs – 13 Haziran 2008 tarihleri arasında TEB Bonus ve TEB Bonus ek kart sahibi olmak için başvuran 10 kişinin ilk ekstresini, 1.000 YTL bonus yükleyerek TEB Bonus karşılayacak.

Kampanyanın çekilişi 30 Haziran 2008’de gerçekleştirilecek ve kazananlar 7 Temmuz’da duyurulacak. Kredi kartı başvurusu onaylanan ve çekilişte kazananların TEB Bonus Card’larına ilk ekstrelerinde yer alan harcamaları karşılamak için 1.000 YTL’ye kadar bonus yüklenecek. Talihliler TEB Bonus Card’larına yüklenen kampanya bonusları ile üye işyerlerinde harcama yapabilecek. Kampanyadan yararlanarak TEB Bonus Card sahibi olmak isteyenler; KART yazıp 4466’ya SMS yollayarak, herhangi bir TEB Şubesine uğrayarak veya www.tebbonus.com adresine girerek başvuruda bulunabilir.

TEB Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir, düzenledikleri kampanya ile TEB Bonus Card sahibi olacaklara önemli bir fırsat sunduklarını belirterek, “13 Haziran’a kadar, TEB Bonus Card’a başvuran ve başvurusu kabul edilen her iş günü için 10 kişinin ilk ekstresini ödeyeceğiz. TEB Bonus Card kullanıcılarını dört köşe edecek bir kampanya başlattık” dedi. TEB Bonus Card sayısının yarım milyona ulaştığına dikkat çeken TEB Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir, “TEB olarak kredi kartı işimizde ilk 10 arasına girmeyi hedefliyoruz” dedi.

Reklamlarında Engin Günaydın oynuyor

TEB Bonus Card’ın yeni kampanya reklamında ise yine ünlü sanatçı Engin Günaydın rol aldı. Daha önce Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) “Molalı Kredi” reklamlarında rol alan Engin Günaydın, başarılı performansını TEB Bonus Card’ın reklam filminde de gösterdi. Engin Günaydın, reklam filminde ilk ekstresini TEB’e ödeten bir TEB Bonus Card kullanıcısını canlandırıyor. 2008 sonuna kadar TEB’in yeni reklam filmlerinde de rol alacak olan Engin Günaydın’ın oynadığı TEB Bonus Card’ın yeni reklam filmi teb.com.tr ve tebbonus.com adreslerinden de izlenebiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.