MediaCat

Tea Romano McCann’de yükseliyor

Universal McCann, Charlotte Hatfield’ın yerine idari işler başkan yardımcısı ve global pazarlama direktörü olarak Tea Romano’yu getirdi. Hatfield, geçen ay New York Universal McCann’a transferini istemesi sonucu ajanstaki görevinden ayrılmıştı. Tea Romano’ya yeni görevi bizzat

Tea Romano McCann’de yükseliyor

Universal McCann, Charlotte Hatfield’ın yerine idari işler başkan yardımcısı ve global pazarlama direktörü olarak Tea Romano’yu getirdi. Hatfield, geçen ay New York Universal McCann’a transferini istemesi sonucu ajanstaki görevinden ayrılmıştı.

Tea Romano’ya yeni görevi bizzat McCann Genel Müdürü Nick Brien tarafından bildirildi. Interpublic Grup’a Kasım ayında katılmış olan Romano, yeni işletme ve pazarlama çalışmalarını yürütüyordu.

Brien, Tea’nin zeki, mesleğini tutkuyla yapan ve güçlü yaratıcılığa sahip bir kişilik olduğunu belirterek, McCann’in global pazarlama çalışmalarına odaklanacak olmasının ajansa büyük yarar sağlayacağına inandığını dile getirdi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.