TBWAIstanbul’dan Fiat için efsane kampanya

Dünyanın en köklü otomobil markalarından biri olan Fiat, 110. yılını, Fiat Türkiye ve TBWA/ Istanbul işbirliğiyle hazırlanan reklam kampanyasıyla kutluyor...

26.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en köklü otomobil markalarından biri olan Fiat, 110. yılını, Fiat Türkiye ve TBWA/ Istanbul işbirliğiyle hazırlanan reklam kampanyasıyla kutluyor.

Fiat’ın yakın dönemdeki en kapsamlı iletişim faaliyetlerinden biri olan kampanya Türkiye’den sonra İtalya ve Fiat’ın faaliyette olduğu pek çok ülkede gösterilecek.

Kampanya için çekilen “Fiat Efsaneleri” isimli reklam filmi Fiat’ın tarihçesini yaratıcı bir dille anlatıyor. Fiat’ın en eski modellerinden Fiat Zero ile başlayan filmde Fiat’ın 110 yıllık tarihinden efsane modeller birbirini geçerek 1900’lerden bugüne kadar geliyor. Siyah beyaz başlayan film, her modelle birlikte yavaş yavaş renkleniyor.

Yönetmenliğini Martin Werner’in yaptığı reklam filminin müziği dünyaca ünlü klasik “Hit the road jack”. Müzik de filmdeki her şey gibi zamanla kendini yeniliyor. Danimarkalı Music Stylist Jesper Gadeberg tarafından her dönem için hazırlanan 5 ayrı versiyon 1900’lü, 30’lu, 50’li, 70’li ve 2000’li yılların özelliklerini taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.