MediaCat

TBB bankacılık eğitimlerine Bakü’de devam ediyor

Türkiye Bankalar Birliği, “Bölgesel İşbirliği” çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği bankacılık eğitim seminerlerine Mart – Ekim döneminde Bakü’de devam edecek. Gerçekleştirilecek eğitimlerle Azeri bankacılara sektör açısından önemli konularda bilgiler verilecek.

TBB bankacılık eğitimlerine Bakü’de devam ediyor

Türkiye Bankalar Birliği (TBB), ülkelerin bankacılık sektörleri arasındaki işbirliğinin arttırılması amacıyla gerçekleştirdiği "Bölgesel İşbirliği" çalışmaları kapsamında, Azeri bankacılar için düzenlediği eğitim seminerlerine devam ediyor. Geçtiğimiz yıl eğitim için Azeri bankacıları İstanbul’da ağırlayan TBB, 2011 yılı boyunca Bakü’de bulunan Azerbaycan Bankacılık Eğitim Merkezi’nde eğitim vermeyi sürdürecek.

Mart – Ekim döneminde, eğitmenler tarafından sunulacak eğitimler sektör açısından önemli başlıklar içeriyor:

  • Bankalarda Risk Yönetimi
  • Özel bankacılık
  • Aktif – Pasif Yönetimi
  • Bankalarda Finansal Kontrol
  • Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

TBB, Türk Bankacılık sektörünün deneyimlerini düzenlediği eğitim seminerleri ile bugüne kadar Azeri bankacıların yanı sıra Suriye, Lübnan, Bosna, Kosova ve Kuzey Kıbrıslı bankacılarla da paylaştı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.