Taze Fikir ve Akıllı İşler güçlerini birleştirdi

Sağlık iletişim ajanslarından Tazefikir ile sağlık dışı reklamcılıkta faaliyet gösteren Akıllı İşler; güçlerini birleştirdi.

18.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Sağlık iletişim ajanslarından Tazefikir ile sağlık dışı reklamcılıkta faaliyet gösteren Akıllı İşler; güçlerini birleştirdi.

Bu birleşme ile birlikte; sadece sağlık alanında değil, tüm sektörlerde faaliyet gösteren yepyeni bir tam hizmet ajansı doğdu.

Reklam ajansı faaliyetini Tazefikir adı altında sürdürecek olan grup, Akıllı İşler olarak doğrudan pazarlama/satış ve experience marketing alanlarında hizmet veriyor.

Tazefikir’in mevcut müşteri portföyü; ilaç sektöründe hizmet veren sağlık kurumlarından Abbott, AİFD, Astra Zeneca, Bayer, BMS, Celgene, Fresenius Kabi, Meda, Novartis, Roche, Sandoz, UCB Pharma; medikal dışında ise BP Gaz, Siemens, Logo Yazılım, Turkuazoo, Pal Süd (Azerbaycan), Pal Dad (Azerbaycan), Millenium Bank, Ünite Bilgi Teknolojileri, Massey Ferguson, Casio, Camel, Pierre Cardin, Puma, Harley Davidson ve Bulova saatlerinin Türkiye Distribütörü Ersa A.Ş., Citibank’ın sigorta partneri CiV Hayat Sigorta, İMKB, Okan Üniversitesi ve Okan Eğitim Kurumları oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.