Tatlı Kuplar Migros’larda

Carte d’Or, lansman çalışmalarını sürdürdüğü yeni serisi Tatlı Kuplar için bir mobil oyun uygulamasıyla Migros mağazalarında tüketicisinin karşısına çıktı.

18.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Carte d’Or, lansman çalışmalarını sürdürdüğü yeni serisi Tatlı Kuplar için bir mobil oyun uygulamasıyla Migros mağazalarında tüketicisinin karşısına çıktı.

Carte d’Or, İstanbul’da 5 ayrı Migros’ta “Tatlı Kuplar Nerede?” adlı mobil oyun uygulamasını gerçekleştirdi.  Carte d’Or’un, lansman çalışmalarını sürdürdüğü yeni serisi Tatlı Kuplar için dijital ajansı Proje Calide ile birlikte gerçekleştirdiği bu eğlenceli mobil oyun, tüketicilerin cep telefonları aracılığıyla içinde bulundukları mağazanın krokisini kendi gerçek zamanlı lokasyonlarıyla birlikte görüntüleyerek, Tatlı Kuplar dolabının yerini verilen sürede bulmaya çalışmalarını konu aldı.

Migros girişlerindeki QR kodu taratarak erişilebilen oyunda ayrıca html5 teknolojisi ve kullanıcıların mağaza içerisindeki lokasyonlarını belirleyebilmek için GPS datası anlık olarak kullanıldı.  Bu sayede iPhone, android farketmeksizin tüm akıllı telefonlardan ulaşılabilen uygulamaya 10 gün içerisinde  2.126 kişi dahil oldu.

Uygulamadan ve sonuçlarından son derece memnun olduklarını ifade eden  Algida Müşteri Geliştirme Direktörü İrfan Öztekin "Algida olarak yenilikçi pazarlama teknolojilerini mağaza içerisindeki uygulamalarımızda sıklıkla tercih ediyoruz. Bu tür uygulamalarla tüketicilere satış noktalarında interaktif deneyimler sunarak farklılaşmak özellikle yeni ürün lansmanı yaptığımız dönemlerde başarılı sonuçlar almamızı sağlıyor” diye konuştu.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.