“Tatlı” bir seyahat için

Magnolia Bakery, görsel kimliğini Casely'nin ardından Monos ile kurduğu işbirliğiyle pekiştiriyor.

16.03.2023 - 11:25 | Simge Şenses

"Tatlı" bir seyahat için

New York merkezli tatlı dükkânı zinciri Magnolia Bakery, Kanadalı seyahat aksesuarları markası Monos’la özel bir valiz koleksiyonu tasarlamak için bir araya geldi.

Her ihtiyaca yönelik bir seyahat bagajı yelpazesine sahip olan koleksiyon, Magnolia Bakery’nin muzlu pudingi ve lavanta rengi pasta kremasının tanıdık pastel tonlarında sunuluyor.

Magnolia Bakery’nin halkla ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısı Sara Gramlin, Adweek’e verdiği demeçte, “Dünyanın dört bir yanından hayranlarımız ABD’nin dört bir yanındaki mağazalarımızı ziyaret ediyor ve seyahatin bazen ne kadar baş ağrıtıcı olabileceğini ilk elden biliyoruz. Monos’taki dostlarımızla birlikte, seyahati biraz daha ‘tatlı’ hale getirip getiremeyeceğimizi görmek istedik” diyor.

Magnolia Bakery x Monos işbirliği, tasarımların ilhamını ve ürünlerin işlevselliğini sergileyen 30 saniyelik bir spotla da taçlanıyor.

Ürünlerini daha geniş kitlelere tanıtmak için Monos’la olduğu gibi görsel kimliğini güçlendirmeye yönelik adımlar atan Magnolia Bakery, geçtiğimiz yıl da Casely ile güçlerini birleştirmiş ve sınırlı sayıda üretilen bir iPhone kılıfı koleksiyonu yaratmıştı. Marka, geçtiğimiz yılın kasım ayında da ülke çapındaki ilk TV reklamını yayınladı.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.