Tat Konserve’ye yeni genel müdür

Koçtaş genel müdür yardımcısı Arzu Aslan Kesimer, Tat Konserve Sanayii A.Ş.’nin yeni genel müdürü oldu.

04.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Koçtaş genel müdür yardımcısı Arzu Aslan Kesimer, Tat Konserve Sanayii A.Ş.’nin yeni genel müdürü oldu. Koç Holding bünyesindeki üretim ve pazarlama şirketlerinde ilk kadın genel müdür olan Arzu Aslan Kesimer, Tat Konserve Sanayii A.Ş.’nin çatısı altında bulunan Tat, SEK, Maret ve Pastavilla markalarından sorumlu olacak.

İki yıllık bankacılık deneyiminin ardından, 1994 yılında Koçtaş’ta çalışmaya başlayan Kesimer, Koçtaş’ın büyüme ve markalaşma sürecinde önemli bir rol oynadı. 1998-2007 yılları arasında pazarlama müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2007’de pazarlama ve mağaza planlama direktörlüğüne getirildi. Geçtiğimiz yıl ise kategori yönetimi, pazarlama, merchandising, satınalma ve mağaza açılışlarından sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini üstlendi.
 
Marmara Üniversitesi İngilizce iktisat bölümü mezunu olan Kesimer Boğaziçi Üniversitesi’nde Ekonomi yüksek lisans programını tamamladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.