Tariş Zeytin’in Kanada sanal mağazası açıldı

Daha önce açılmış olan Toronto ve Montreal kentlerindeki iki TA-ZE mağazası ile Kanadalı tüketicilere...

14.09.2007 - 11:44 | MediaCat

Daha önce açılmış olan Toronto ve Montreal kentlerindeki iki TA-ZE mağazası ile Kanadalı tüketicilere hizmet vermekte olan Tariş Zeytin, bu ülkeye yönelik sanal mağazasını da açtı.

Web sitesi, Kanadalı tüketicilerinin özelliğine uygun olarak hem İngilizce ve hem de Fransızca dillerinde hazırlandı. www.ta-ze.ca adresinde faaliyete geçen sanal mağaza, Tariş Zeytin’in Türkiye’deki sunucularından yayın yapacak, Kanada’nın Toronto kentinden yönetilecek ve tüm Kanada’ya Tariş ürünlerinin gönderisini gerçekleştirecek.

Tariş Zeytin Genel Müdürü Hakkı Özmoralı konuya ilişkin yazılı açıklamasında, “Kanada, Tariş olarak öteden beri önemle üzerinde durduğumuz, iki mağaza açtığımız, hızla büyümekte olan bir pazardır. Şimdiye kadar bu ülkedeki mağazalarımızla çok iyi bir yere geldik. Şimdi de Kanadalı tüketicilerin karşısına her Türk’ün gurur duyacağı nitelikte, çok yönlü bir sanal mağazayla çıkıyoruz. Kanada web sitemiz bir yandan Kanadalı tüketicilerin ürün taleplerini karşılarken bir yandan da Türk zeytinyağını ve Tariş’i Kanada’ya tanıtan bir vitrin olacak.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.