MediaCat

Tadı yavaş çıkar

Heinz, NASCAR sırasında yayınladığı 0,57 saniyelik reklamın yavaşlatılarak izlenmesini istiyor.

Tadı yavaş çıkar

Heinz, hızın konuştuğu NASCAR yarışı sırasında ekran karşısındakilere 0,57 saniyelik reklam filmiyle seslendi.

Neredeyse başladığı gibi bitiveren Rethink imzalı filmde Heinz ketçabın hamburger üzerine dökülüşü zar zor yakalanabiliyor. Heinz ketçabın şişeden yavaş yavaş akmasına paralel şekilde marka, filmin yavaşlatılarak izlenmesini tavsiye ediyor. Heinz.com/enjoyedslow adresini ziyaret edip filmi Heinz hızında izleyenler, bir sonraki siparişlerinde geçerli 5 dolarlık indirim sağlayan gizli bir DoorDash koduyla karşılaşıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Heinz (@heinz)’in paylaştığı bir gönderi

Heinz Kıdemli Marka Müdürü Jacqueline Chao, “Yavaşlığın kıymetini bilen bir marka varsa o da Heinz’dır. Yeni reklamımızda, yavaş dökülen ketçabımız da dahil olmak üzere işleri ağırdan almanın kıymetini bilenleri ödüllendirmekten heyecan duyuyoruz” yorumunda bulunuyor.

İnsanların dikkatini çekmenin yeni yollarını bulmak kadar markanın rolünün ve bunu yapmayı neden tercih ettiğinin de önemli olduğunu söyleyen Rethink CCO’su ve Ortağı Mike Dubrick ise, “Heinz 100 yılı aşkın süredir yavaşlığıyla biliniyor. Öyleyse böyle bir şeyi kim daha iyi yapabilir? İşin zor kısmı, 0,57 saniyelik bir reklamı nasıl yayınlayacağımızı bulmaktı. Yayıncılıkta yeni bir çığır açmak ve bunu hayata geçirmek için medya partnerlerimizle birlikte çalışmak harikaydı” şeklinde konuşuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.