T-box ve Victoria’s Secret iş birliği

T-box, dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret ile ortak bir projeye imza

06.11.2007 - 13:02 | MediaCat

Dünya genelinde 4.000’den fazla satış noktasında müşteriler ile buluşan Boyner Holding’in eğlenceli ve trendy markası T-box, dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret ile ortak bir projeye imza attı.

Proje kapsamında Victoria’s Secret için T-box tarafından özel olarak üretilen iç çamaşırları Amerika’daki tüm Victoria’s Secret mağazalarında satışa sunuluyor. Birbirinden farklı, rengarenk özel ambalajlarındaki T-box ürünleri ayrıca internet sitesinden ve markanın özel kataloglarından da temin edilebiliyor.

Victoria’s Secret ile 2007 Şubat ayında başlayan görüşmeler sonucunda Nisan ayı itibariyle Victoria’s Secret’ın bazı mağazalarında T-box için hazırlanmış özel standlarda T-box ürünlerini ‘The original T-box from Istanbul’ markası ile satışa sunulmuştu.

Ürünlerin kısa zamanda büyük ilgi görmesi üzerine daha da genişletilen proje kapsamında, T-box koleksiyonundaki iç çamaşırları Victoria’s Secret’ın özel renklerinde ve T-box ile özdeşleşmiş lolipop şeklindeki paketlerde hazırlandı. Yuvarlak, papatya ve kalp şeklindeki özel ambalajlı ürünler Amerika’daki tüm Victoria’s Secret mağazalarında satışa sunuldu. Ürünler ayrıca dünya çapında dağıtımı gerçekleştirilen ve sıkı takipçileri bulunan Victoria’s Secret kataloglarında da yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.