Synovate Türkiye’ye yeni genel müdürü

Dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden Synovate Türkiye Genel Müdürlüğü'ne...

19.01.2009 - 18:34 | MediaCat

Dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden Synovate Türkiye Genel Müdürlüğü’ne Ali Muharremoğlu atandı. Genel Müdürlük görevini yürüten Temel Aksoy ise Synovate Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi. Bu değişim sonrasında Temel Aksoy’un, Synovate’in büyük müşterilerine ve stratejik iş ortaklarına odaklanacağı belirtildi.

Synovate Türkiye genel müdürlüğüne atanan Ali Muharremoğlu 2002 yılından bu yana aynı kurumda Araştırma Direktörü olarak, hızlı tüketim ürünleri, IT, finans gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firmaya destek vermekteydi.

Ali Muharremoğlu Ekinciler Holding’te araştırma analisti olarak başladığı araştırma kariyerine, yüksek lisans için gittiği ABD’de, eğitiminin yanı sıra Miller Brewing Company’de stajyerlik yaparak devam etti. Yüksek lisansını tamamladıktan sonra Bileşim Araştırma’da Uluslararası Araştırma Müdürlüğü görevini üstlenen Ali Muharremoğlu, daha sonra Coca-Cola Rusya’da Satış ve Pazarlama Müdürü, Efes Yatırım’da Pazarlama Müdürü ve Coca-Cola Bakü’de Genel Müdür olarak görev yaptı.

Ali Muharremoğlu, lisans eğitimine Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde başladı ve 3 yıl sonra öğrenci değişim programı ile gittiği Amerika’da Beloit Universitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamladı. Muharremoğlu, yüksek lisansını Wisconsin- Madison Universitesi’nde Pazarlama Araştırması üzerine yaptı.

Synovate Orta/ Doğu Avrupa ve Ortadoğu CEO’su Kurt Thompson, Ali Muharremoğlu’nun ataması ile ilgili olarak memnuniyetini şu cümleler ile belirtti; “Ali Muharremoğlu liderliğinde Synovate Türkiye’nin yeni başarılara imza atacağına, Temel Aksoy’un uzun yıllardır başarıyla yaratmış olduğu ilişkileri, ekibi ile birlikte daha da ileriye taşıyacağına inanıyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.