‘Suyumuzu Cam Şişede İçeriz’ kampanyasına ünlülerden destek

‘‘Sağlık D’lisiyiz, Suyumuzu Cam Şişede İçeriz’’ sloganı ile yola çıkan kampanya, daha sağlıklı ve temiz bir dünya için herkesi cam şişeden su içmeye davet ediyor ve su markalarının farklı hacimlerde daha fazla cam şişe alternatifi sunmasını istiyor

07.06.2011 - 00:00 | MediaCat

‘‘Sağlık D’lisiyiz, Suyumuzu Cam Şişede İçeriz’’ sloganı ile yola çıkan kampanya, daha sağlıklı ve temiz bir dünya için herkesi cam şişeden su içmeye davet ediyor ve su markalarının farklı hacimlerde daha fazla cam şişe alternatifi sunmasını istiyor. Plastik şişe dışında tüketiciler için farklı hacimlerde daha fazla cam şişe alternatifi olması ve tüketiciye daha fazla seçme hakkının tanınması gerektiğini anlatan kampanya, ünlü isimlerden de destek alıyor.

Radyo D, sürdürdüğü yayınlarla dinleyicilerini cam şişede su hakkında bilgilendiriyor ve ünlü isimlerin de yer aldığı tanıtımlara yer veriyor. Radyo D’nin başlattığı sosyal sorumluluk kampanyasına verilen destek her geçen gün artıyor. Kampanyaya Uğur Dündar, M.Ali Birand, Kenan Doğulu, Ferhat Göçer, Ömür Gedik, Saba Tümer, Nazlı Öztarhan, Metin Arolat, Ziynet Sali, Petek Dinçöz, Kutsi, Nefise Karatay, Behzat Gerçeker, Mesut Yar, Bünyamin Sürmeli, Işın Karaca, Murat Evgin, Meyra, Gökhan Özen, İrfan Değirmenci, Pınar Aylin, Sinan Akçıl, Soner Arıca, Tuluhan Tekelioğlu ve Osmantan Erkır destek veriyor. Her geçen gün yeni bir ünlü ismin katılmasıyla büyüyen kampanya, toplumda farkındalık yaratmayı ve cam şişe-damacana alternatiflerinin artmasını amaçlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.