MediaCat

Sütaş Ayran’dan interaktif uygulama

Sütaş Ayran, yaz aylarında sokakları hareketlendirecek bir interaktif uygulamayı başlatıyor.

Sütaş Ayran’dan interaktif uygulama

Sütaş Ayran, yaz aylarında sokakları hareketlendirecek bir interaktif uygulamayı başlatıyor. İnteraktif Ekran Network’ü üzerinde gerçekleştirilecek uygulama, “Haydi Çalkala” oyunu ile Outdoor mecralarda gerçekleşiyor.

Temmuz ayı boyunca, Beyoğlu, Bakırköy ve Şişli’de merkezi noktalardaki İnteraktif Ekranlarda yer alacak uygulama için özel bir prodüksiyon çalışması yapıldı. Uygulamaya katılanlar, İnteraktif Ekran’da “Benimle Dans Eder misin?” yarışmasının yıldızı Aydan’la beraber “çalkalayarak” dans edecekler. İnteraktif Ekran önündeki hareketi algılayan çok özel teknolojilerin kullanıldığı uygulamada, katılımcılar Sütaş Ayran jingle’ı ile beraber ellerini sallayarak dans ettikçe, Aydan da ekranda dans edecek. 30 saniye boyunca yeterli hareketi oluşturarak Aydan’ı dans ettirmeyi başaran katılımcılar, 1 lt Sütaş Ayran ile birlikte Little Caesars Pizza’dan evlerine sipariş verecekleri herhangi bir orta boy pizzayı %50 indirimli kazanacak.

Her gün 500 kişinin katılımının hedeflendiği uygulamayla, bir ayın sonunda 15000 kişiye ulaşılması planlanıyor.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.