Sütaş’a satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı

Sütaş Yurt Dışı Pazarlar İş Geliştirme Koordinatörlüğü’nü yürüten Ahmet Tekin Özdener, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

09.01.2007 - 16:01 | MediaCat

Sütaş Yurt Dışı Pazarlar İş Geliştirme Koordinatörlüğü’nü yürüten Ahmet Tekin Özdener, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

1963 yılında Ankara’da doğan Ahmet Tekin Özdener, TED Ankara Koleji ve Gazi Üniversitesi Ekonomi bölümündeki öğrenimini takiben, ABD California eyaletindeki National University’de MBA Marketing programını tamamladı.

Evli ve 2 çocuk babası olan özdener, meslek hayatına Almanya’da bulunan PEM GmbH Uluslararası Danışmanlık Şirketinde 1989 yılında başladı. Özdener, 1990 yılından itibaren Procter & Gamble Satış Departmanı’nda çalışmaya başladı.

Çalışma hayatının son 4 yılı Gilette olmak üzere 16 yıl P&G’de çeşitli kademelerde görev yaptı. Ahmet T. Özdener bu süre zarfında P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölgesi Satış ve Pazarlama operasyonlarındaki görevlerinin ardından, ABD Batı eyaletlerinde Yeni İş Geliştirme Müdürlüğü ve Arap Yarımadası Kişisel Bakım, Temizlik ve Gıda kategorilerinden sorumlu Satış Pazarlama Müdürlüğü görevlerini yürüttü.

2002 – 2005 döneminde, Gillette Türkiye Akdeniz Bölgesi Ticari Pazarlama Müdürlüğü yapan Ahmet Tekin Özdener, Sütaş Yurt Dışı Pazarlar İş Geliştirme Koordinatörlüğü’nü yürütmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.