SüperTeklif, Türkiye’nin internetten en çok para kazandıran sitesi olma iddiasını sürdürüyor

SüperTeklif, www.superteklif.com web sitesine üye olan kullanıcıların izinleri doğrultusunda üyelerine e-mail, SMS/MMS, posta gibi birçok farklı kanaldan reklam/tanıtım mesajları yayınlayan

22.11.2007 - 13:52 | MediaCat

SüperTeklif, www.superteklif.com web sitesine üye olan kullanıcıların izinleri doğrultusunda üyelerine e-mail, SMS/MMS, posta gibi birçok farklı kanaldan reklam/tanıtım mesajları yayınlayan, anket ve örnek ürün gönderimi yapan; bu pazarlama çalışmalarından elde ettiği net kazancın yüzde 45’ini yine üyelerine dağıtan Türkiye’nin ilk web tabanlı izinli pazarlama platformudur.

www.superteklif.com web sitesine ücretsiz üye olan kullanıcılar, kişisel profil ve tercih bilgilerini tamamlayarak kendilerine ilgi alanları doğrultusunda reklam mesajları gönderilmesine izin verir. Bu reklam mesajlarından üyeler Puan kazanırlar ve Puanları minimum ödeme limiti olan 100.000 Puana ulaştığında hesaplarına Puanları karşılığı 100 YTL yatırılır.

SüperTeklif referans yoluyla üye kazanma esasına dayalı bir sitedir. SüperTeklif’e üye olan bir kişi arkadaşlarını davet ederek kendi üye ailesini oluşturur. Daha sonra üye ailesinde her bir üyenin okuduğu reklamlardan, cevapladığı anketlerden de Puan kazanır.

Örnek vermek gerekirse; siz üye oldunuz ve 10 arkadaşınız da sizin davetinizle SüperTeklif’e üye oldu. 10 Puanlık bir kampanya reklamında eğer ailenizdeki üyeler de sizin gibi aynı reklamı görürlerse, o reklamdan 1×10 Puan yerine, 11×10 yani tam 110 Puan kazanırsınız. Ailenizdeki üyeler de sizin gibi kendi arkadaşlarını davet ettiler. Onlar da bir aile oluşturup hızlı bir şekilde ilk 100 YTL’yi kazanmak istiyorlar. Onların kendi ailelerindeki üyelerin gördüğü reklamlardan da siz Puan kazanırsınız. Hem de aynı reklamı siz görmeseniz bile. Sizin ailenizdeki üyelere 1. seviye üye, arkadaşlarınızın üyelerine 2. seviye üye diyoruz. Toplam 6 seviyedeki üyelerinizin tüm gördüğü reklamlardan Puan kazanıyorsunuz. Ailenizde 10 kişi olması, uzun vadede sizin yüzlerce reklam gören alt üyelerinizden Puan kazanmanızı sağlar.

Geçtiğimiz aylarda düzenlediği Yaz kampanyası ve Mikro ödeme kampanyalarıyla hem üyelerine bolca kazandıran hem de hızlı bir şekilde büyüyerek 700.000’den fazla üyeye ulaşan SüperTeklif, yepyeni kampanyalarla üyelerine kazandırmaya devam ediyor.

SüperTeklif 2007’yi kazandıran yepyeni kampanyalar ile uğurluyor:
• Her hafta, 1. seviyeden 6. seviyeye kadar en fazla üye kazandırarak haftanın birincisi olan SüperTeklif üyesine 2.500.000 Puan karşılığı 2.500 YTL.

• SüperTeklif’ten kampanya süresince her gün günün şanslı numarasından üye olan bir kişiye bir iPod.
• 10. haftanın sonunda 1. seviyeden 6. seviyeye kadar en fazla üyeyi kazandıran SüperTeklif üyesine bir Otomobil.
• SüperTeklif’e getirilen her bir üye için 100 Puan.
• Tek seferde gönderilen her 10 davet için 100 Puan.
• Getirilen üyelerden profil ve tercih bilgilerini dolduran her 100 üye için bir iPod.
• Yeni üyeler için ilk haftalarına 10.000 Puan ile başlama şansı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.