MediaCat

Sun Ajans PR departmanını markalaştırdı

İstanbul Sun Ajans, 2009 yılında Hatice Kumalar ve Mehmet Çolak tarafından kurulan PR departmanını markalaştırdı.

Sun Ajans PR departmanını markalaştırdı

İstanbul Sun Ajans, 2009 yılında Hatice Kumalar ve Mehmet Çolak tarafından kurulan PR departmanını markalaştırdı. 

Bilişim, sağlık, yapı, emlak, tekstil sektöründen birçok farklı markaya hizmet veren İstanbul Sun Ajans, PR faaliyetlerini 1 Şubat 2012 itibariyle, 27 Ocak 2011 yılında vefat eden, PR departmanın kurucularından olan Mehmet Çolak’ın ismini ölümsüz kılmak adına MC PR (Mehmet Çolak Public Relations) markası altında devam ettiriyor.

PR departmanının kurucularından olan ajansın iletişim direktörü Hatice Kumalar konuyla ilgili şöyle konuştu: “Değerli gazeteci Mehmet Çolak’ın bizlere bıraktığı eşsiz değerler ile adını yaşatmak, gazetecilik mesleğine olan aşkını ve saygısını yaptığımız her işte gösterebilmek ve bize öğrettiği  ilkelere, doğruluğa ve dürüstlüğe sonsuza kadar sahip çıkabilmek amacıyla, adının baş harfleri olan M ve Ç harflerinden (Mehmet Çolak Public Relations) yola çıkarak PR bölümümüz MC PR adı altında markalaştırdık. MC PR olarak müşterilerimizin yan departmanı gibi empati kurarak, hızla ve özveri ile çalışmaya devam edeceğiz”.

Haziran 2011 itibariyle marka tescil işlemlerinin yapıldığı MC PR’a İstanbul Sun Ajans web sitesi üzerinden ulaşılabildiği gibi, marka adına açılan www.mcpr.com.tr web adresinden de ulaşılabiliyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.