MediaCat

STV ve Star’da yeniden yapılanma!

Sina Koloğlu bugün Milliyet’te yayınlanan yazısında, yeni yılda Samanyolu Grubu’nun bir ‘medya merkezi’nde toplanacağını söyledi.

STV ve Star’da yeniden yapılanma!

Sina Koloğlu bugün Milliyet’te yayınlanan yazısında, yeni yılda Samanyolu Grubu’nun  bir ‘medya merkezi’nde toplanacağını söyledi.

STV’nin yeni bir binaya geçmenin yanı sıra kanal sayısını da 10’a çıkaracağını ifade eden Koloğlu,  yeni yapıda tüm kanalların HD yayın yapacağını ve STV’nin bu nun için tüm teçhizatını yenileyeceğini duyurdu.

Koloğlu ‘Reyting Canavarı’ isimli köşesinde medya merkezi ile ilgili ayrıntılara da yer veriyor: "17 katlı bir bina olacak. Stüdyolar yerin  altındaki  9 kat içinde bulunacak. Ofislerse üstteki sekiz kata yayılacak. Maliyetin  20-30  milyon dolar arasında olacağı  tahmin ediliyor. Yer, Ümraniye Carrefour’un yakınları olarak belirlenmiş."

Sina Koloğlu aynı yazıda Doğuş Grubu’na geçen Star Televizyonu’nun da yeni yılda teknik altyapıda yenileme çalışmaları yapacağını söyledi. Devir işlemleri yeni tamamlandığı için bu konuda çalışmaların yavaş gittiğini belirten Koloğlu, kanalın yeni sahiplerinden, kanala teknik açıdan yatırım yapacaklarını öğrendiğini de ifade ediyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.