Ströer Kentvizyon’a yeni reklam grup başkanı

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'nin Reklam Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olan Cem Başar, Ağustos itibari ile Ströer Kentvizyon Reklam Grup Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve getirildi.

12.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’nin Reklam Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olan Cem Başar, Ağustos itibari ile Ströer Kentvizyon Reklam Grup Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve getirildi.

V.K.V Özel Koç Lisesi ve Syracuse Üniversitesi İşletme/Pazarlama bölümünden mezun olan Cem Başar, iş hayatına 1994 yılında Koç Holding – Setur Turizm’de başladı. 1998-2000 yılları arasında Egebank’ta Treasury Dealer, 2000-2002 yılları arasında MEPAŞ Medya A.Ş.’de; Digiturk, Superonline, Cine5 Satış Müdürü ve 2002-2004 yılları arasında Zedpaş Medya A.Ş.’de; ATV, Show TV ve Lig TV Satış Direktörü ve 2004 yılında DTV Medya A.Ş.’de, Kanal D, Star Tv ve CNN Türk ve Satış Grup Koordinatörü olarak görev yapan Cem Başar, 2006 yılından bugüne Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’nin Reklam Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.