Ströer hisseleri Frankurt Borsası’nda

Ströer Out of Media AG, Almanya’da başarılı bir operasyonla hisselerini halka açtı...

19.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de Ströer Kentvizyon olarak açıkhava reklamcılığı alanında hizmet veren Ströer Out of Media AG, Almanya’da başarılı bir operasyonla hisselerini halka açtı. Ströer AG hisseleri, 15 Temmuz 2010 tarihinden başlayarak Frankfurt Borsası’nda işlem görmeye başladı.

Ströer AG hisselerinin Frankfurt Borsası’nda işlem görmeye başlamasıyla hisselere talebin özellikle büyük şirketlerden geldiği görüldü. İlk gün olmasına karşın hisseler, çok iyi bir performansla ve önemli bir yükselişle günü kapattı. Bu performans, Ströer’in geleceğine ve büyümesine  kurumsal şirketlerin inancını göstermesi açısından çok önemli bir gösterge olarak kabul ediliyor.

Avrupa’nın en büyük açıkhava şirketlerinden biri olan Köln merkezli Ströer AG, Avrupa’da 280.000 reklam yüzü ile 69 yerleşimde 1.400 çalışanı ile hizmet veriyor. Ströer’in Türkiye operasyonu olan Ströer Kentvizyon da Türkiye’de 45.000’i aşkın reklam yüzü ile 32 yerleşimde hizmet veriyor.

Ströer kurucu ortağı ve CEO’su Udo Müller “Açıkhava sektöründe heyecan verici değişiklikler yaşanıyor. Avrupa’nın en büyük açıkhava reklam şirketlerinden birisi olarak bu süreç içerisinde proaktif şekilde yer almayı planlıyoruz. Almanya pazarında en büyük paya sahip olarak,  Türkiye ve Polonya gibi hızla büyüyen pazarlarda güçlü ve lider pozisyonlarda yer alarak bu sürece hazır durumdayız. Halka arz bize, başarılı büyümemizi sürdürme ve hızlandırma imkânı tanıyacak.” dedi. 

Ströer AG’nin halka açılmasıyla, açıkhava reklamcılığında yeni alanlara girme ve büyüme odaklı stratejik yatırımların gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.