Stefan Sagmeister’ı tanımanız için 5 neden

Brand Week Istanbul bu yıl tasarım dünyasının rockstar'ını ağırlıyor. Öncesinde Stefan Sagmeister'a biraz yakından bakalım.

18.09.2017 - 11:38 | Tuğba Özögretmen

9 Kasım’da mutluluğun keşfi!

Sagmeister, tasarım ve mutluluk arasında güçlü bir bağ kuruyor. Tıpkı aldığımız her kararla kurmaya çalıştığımız bağlantılar gibi… Bu bağın son ürünü ise 2009’da başlayıp geçtiğimiz yıl sona erdirdiği Happy Film oldu. Kendisini bir tasarım projesine dönüştüren ve mutluluğu deneyimleme yolculuğuna çıkan Sagmeister’ın yaşadıkları, işte bu filmde izleyiciyle buluştu.

Stefan Sagmeister'ı tanımanız için 5 neden

Happy Film’in posterleri. Kreatif Direktör: Stefan Sagmeister. Tasarımcılar: Stefan Sagmeister, Chen Yu, Hee Jea Kim. Fotoğraflar: Ben Wolf, Jessica Pettway.

Brand Week Istanbul’un en sıradışı konuşmacılarından biri olan efsane tasarımcı, konuşmasında bir birey ve bir tasarımcı olarak mutlu olmanın ihtimalleri üzerine keşfe çıkacak. Sagmeister’ın sunumuna Happy Film’den görüntüler eşlik edecek. Bu keşfe ortak olmak istemeyen var mı?

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.