Starcom’dan Doganay’a buz dağı

Mayıs ayında Starcom ile iş birliğini başlatan Doğanay Gıda, limonatada...

14.08.2009 - 11:09 | MediaCat

Mayıs ayında Starcom ile iş birliğini başlatan Doğanay Gıda, limonatada, “Çek Bir Limonata” ve “Tadıyla Can Katar” sloganları ile bu yazın popüler içeceği olma yolunda büyük adımlar atıyor.

TV ve radyo kullanımlarına ek olarak OOH kullanımı yapan ve kristal buzdan yapılmış yaratıcı bir raket uygulamasıyla karşımıza çıkan Doğanay Gıda bu uygulamayı 60 saniyelik tanıtıcı reklam filmi olarak TV’ye de taşıyor. Çekilen filmde sunucu olarak Özgür Çakıt ve Meltem Yılmaz yer aldı. İstanbul’un en sıcak günlerinden birinin yaşandığı Cumartesi gününde karşımıza çıkan devasa buz dağından alınıp içilen limonatalar ilk olarak Bağdat Caddesi sakinlerini serinletti. Uygulamanın gerçekleştirilmesinde Fikrinmerkezi ile birlikte çalışıldı.

Şalgamda pazar liderliğini sürdüren Doğanay Gıda Limonatada da pazar liderliğini hedefliyor. İlk şekersiz limonatanın ardından ilk naneli limonatayı da çıkaran Doğanay’ın buz dağı Türkiye’nin herhangi bir noktasında her an karşınıza çıkabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.