Starcom ve P&G Türkiye’den büyük başarı

Procter&Gamble’ın her yıl tüm dünyadaki iletişim planlama ve satınalma ajansları arasında düzenlediği “Global Media Awards” sahiplerini buldu. Toplamda 3 kategoride 9 başarılı iş ödüllendirilirken...

10.07.2009 - 10:19 | MediaCat

Procter&Gamble’ın her yıl tüm dünyadaki iletişim planlama ve satınalma ajansları arasında düzenlediği “Global Media Awards” sahiplerini buldu. Toplamda 3 kategoride 9 başarılı iş ödüllendirilirken, Procter&Gamble markaları için iletişim planlama hizmeti veren Starcom Türkiye ofisi, başvurduğu “en iyi aktivasyon” ve “en iyi planlama” kategorlerinde birer ödül kazandı.

Böylece, başvurduğu iki kategoride dünya çapında verilen altı ödülün ikisini Procter & Gamble Türkiye için gerçekleştirdiği projelerle almış oldu. Aynı zamanda tüm SMG ofisleri arasında da bu kategorilerde kazanılan 3 ödülden 2’sinin sahibi oldu.

Bu yıl iki ödül birden kazanan tek ajans olan Starcom Türkiye, Planlama kategorisinde Ariel için planladığı “Turn to 30C” kampanyasıyla, Aktivasyon kategorisinde de daha once Felis Açıkhava Ödüllerinde de 1. olan Prima “Flexxxilift” projeleriyle ödüllendirildi. Starcom Türkiye, bu global yarışmada daha önce de Pantene için gerçekleştirdiği “Feel extraordinary even in an ordinary day” calışmasıyla ödüle layık görülmüştü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.