Starbucks tasarım yarışması başlıyor

Bu yıl dördüncü kez düzenlecek olan Starbucks Coffee Tasarım Yarışması için katılımlar başlıyor. Adaylar, 1 Mart–2 Nisan 2007 tarihleri arasında,

21.02.2007 - 10:19 | MediaCat

Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan Starbucks Coffee Tasarım Yarışması için katılımlar başlıyor. Adaylar, 1 Mart–2 Nisan 2007 tarihleri arasında, starbucks.com.tr adresindeki formu doldurarak yarışmaya katılabilecek.

Bu yıl, ‘Mutluluğun Resmi’ temasını işleyecek olan yarışmada katılımcılar, Starbucks Coffee’de yaşadıkları kahve deneyimini resme dökerek duygularını anlatmaya çalışacak.

Eserlerin, akademisyen ve sanatçılardan oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek olduğu yarışmada kazanan, üç günlük bir Amsterdam seyahati kazanacak. Ayrıca kazanan eser, Starbucks’ın özel koleksiyon kupaları arasında yer alacak. 

18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel katılımcılara açık olan yarışmanın kazananı, 19 Nisan 2007 tarihinde Starbucks internet sitesinde açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.