Star TV pazarlama müdürlüğüne atama

Star TV iletişim faaliyetleri ile internet sitesinin içerik ve pazarlamasından sorumlu olan Star TV Pazarlama Müdürlüğü'ne atama yapıldı...

23.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Star TV iletişim faaliyetleri ile internet sitesinin içerik ve pazarlamasından sorumlu olan Star TV Pazarlama Müdürlüğü’ne atama yapıldı.

Doğan TV Holding tarafından yapılan açıklamada, 7 Eylül 2009 itibariyle, Star TV Pazarlama Müdürlüğü görevine Ayça Aral Sarangil’in atandığı bildirildi.

Star TV iletişim faaliyetleri ile internet sitesinin içerik ve pazarlamasından sorumlu olan Aral, Star TV Pazarlama Direktörü Gülsüm Akşit’e bağlı olarak çalışacak.

Kısa özgeçmiş:

Ayça Aral Sarangil, lise öğrenimini Notre Dame de Sion’da, üniversite eğitimini Middlesex Universitesi Medya ve İletişim bölümünde tamamlamıştır. Kanal D ve BBC gibi TV kanallarında stajın ardından, profesyonel iş hayatına 2000 yılında Dogan Online’da başlayan Aral; daha sonra sırasıyla Ali Taran Creative Workshop ve Euro RSCG/Klan’da Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev yapmıştır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Kaynak: www.medyatava.com

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.