Star Haber Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil’e emanet

Bugün Mehmet Ali Yalçındağ'ın odasında Star Haber'in sembolik devir teslimi yapıldı. Uğur Dündar-Yılmaz Özdil ikilisi Doğan Grubu TV'lerinin yöneticilerinin...

11.02.2008 - 16:05 | MediaCat

Bugün Mehmet Ali Yalçındağ’ın odasında Star Haber’in sembolik devir teslimi yapıldı. Uğur Dündar-Yılmaz Özdil ikilisi Doğan Grubu TV’lerinin yöneticilerinin katıldığı buluşmada Erdoğan Aktaş’tan görevi devraldı. Uğur Dündar, burada ekrana ilk çıkış tarihini de söyledi.

Medyatava’nın haberine göre bugünkü devire CNNTÜRK’ü temsilen Ferhat Boratav, Kanal D’yi temsilen de M.Ali Birand katıldı. Yılmaz Özdil’in yayın yönetmenliği Uğur Dündar’ın anchor’luğundaki yeni Star Haber Mart’ın ikinci haftası resmi olarak yayına başlıyor. O tarihe kadar Uğur Dündar ekran için kişisel hazırlıklarını tamamlayacak, Yılmaz Özdil ise haber merkezi ile toplantılar yapıp ekibi tanıma ve gerekirse takviye için inceleme yapacak.

Ana haberi doğum iznine ayrılana kadar Nazlı Öztarhan’ın sunması bekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.