S&T Türkiye’ye yeni satış müdürü

Ocak itibariyle S&T Türkiye’de ürün satış müdürü olarak Şubat 2008’de göreve başlayan...

25.02.2008 - 11:00 | MediaCat

Nezihe Güçlü, S&T Türkiye’de ürün satış müdürü olarak göreve başladı. Güçlü, Iron Mountain Digital markasının satışlarından sorumlu olacak.

Ocak itibariyle S&T Türkiye’de ürün satış müdürü olarak Şubat 2008’de göreve başlayan Nezihe Güçlü, Iron Mountain Digital markasının satışlarından sorumlu olacak. Bu marka altında, PC ve sunucu yedekleme, veri şifreleme ve yenileme ile arşivleme ürünleri sunuluyor. Güçlü, markanın dünya çapında yakaladığı başarıyı Türkiye’de de devam ettirmeyi hedefliyor.

1970 Amasya doğumlu Nezihe Güçlü, 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi İşletme ve Yönetim Fakültesi’nde İşletme dalında İngilizce MBA yapan Güçlü, iş yaşamına, 1993 yılında Empa Elektronik’te satış mühendisi olarak başladı. Daha sonra, DOS Bilgisayar ve SKY Bilişim firmalarında network ürün müdürü olarak görev yaptı. Güçlü, İngilizce ve Japonca biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.