Spice Girls sadece Victoria’s Secret’ta olacak

90’ların ünlü grubu Spice Girls’ün tatil sezonunda çıkacak greatest hits albümü Ocak ayına kadar

22.10.2007 - 14:23 | MediaCat

90’ların ünlü grubu Spice Girls’ün tatil sezonunda çıkacak greatest hits albümü Ocak ayına kadar sadece dünyaca tanınan iç giyim firması Victoria’s Secret mağazalarında satışa sunulacak.

Victoria’s Secret, Spice Girls’ün Amerikan plak şirketi Capitol Records’la yaptığı sözleşmeye göre grubun çıkacak olan CD’sinden yaklaşık 600 bin adet satın alacak. Ayrıca firma satılmayan CD’leri de geri göndermeyecek. Böylece yapımcı firma herhangi bir zarara girmeyecek.

Önümüzdeki aydan itibaren tüm Victoria’s Secret mağazalarında satışa sunulmaya başlanacak CD’lerin 10 ila 12 dolar arasında bir fiyatla satılması bekleniyor. Albüm aynı zamanda Apple Inc.’s iTunes mağazalarından da download edilebilecek. Capitol records’tan yapılan açıklamaya göre bu sayede insanlar CD’ye ulaşmak için müzik marketlere gitmek zorunda kalmayacak ve CD’yi diğer alışverişlerini yaparken içgüdüsel olarak sahip olacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.