Speed yeniden yapılanma sürecini tamamladı

Ajans, yeni organizasyon yapısındaki iş birimleri ile merkeze matematiği koyuyor.

03.04.2015 - 15:45 | MediaCat

Speed Medya yeniden yapılanma sürecini tamamladı

Speed Medya, ajansın matematiği sürecin merkezine koyan uzmanlıklar ve denetim mekanizmaları oluşturarak yenilendiğini duyurdu. Müşterilerinin iletişim yatırımlarının karşılığını maksimum seviyede alabilmelerini hedef alan ajans, bu amaçla matematiği esas alan Marketing Math, Human Math, Design Math ve Operation Math iş birimlerini oluşturdu.

Duyuruda, ajansın yeni organizasyon birimlerinin görev tanımlarını şöyle sıralanıyor:

Speed Marketing Math: Pazarın tüm kanallarından veri toplayıp birleştirerek ortak pazarlama bakışı oluşturur. Karmaşık ve büyük veri setlerini rafine edip, görselleştirir, kolay okunur hale getirir, rakamsal sonuçlar üretir.

Speed Human Math: Markanın kiminle, nerede, nasıl, neden, ne zaman ve ne konuşmalı sorularının yanıtlarını müşteri verileri, pazarlama verileri, niteliksel/niceliksel araştırmalar ve endüstriyel veriler içerisinde arar.

Speed Design Math: Marketing Math ve Human Math birimlerinden gelen veriler ışığında markanın iletişim çözümünü ve çıktıları hayata geçirmek için gerekli operasyon stratejisini tasarlar, ihtiyaca uygun yaratıcı projeler üretir.

Speed Operation Math: Ana strateji doğrultusunda yine matematiği kullanarak optimum medya planlama ve satın alma stratejilerini oluşturur, uygular ve değerlendirir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.