MediaCat

Speed Medya’ya 3 yeni müşteri

Speed Medya, yeni yıla 3 yeni sözleşmeyle girdi…

Speed Medya’ya 3 yeni müşteri

Speed Medya son olarak 55’inci yıl iletişimi kapsamında Albayrak Grubu’nu, 1979 yılında Koç Holding tarafından kurulup 2003 yılında Toros tarafından satınalınan sıvı yağ üreticisi Aymar’ı ve Türkiye’nin yeni makarna markası Arbella’yı portföyüne kattı.

Medya planlama ve satınalma konusunda 39 kişilik deneyimli kadrosu ile toplam 26 müşteriye hizmet veren Speed Medya, 2001 yılından beri özellikle yeni reklamveren olan firma ve markalara hizmet veriyor. Yeni reklamverenlere bu yatırımlarının geri dönüşü konusunda üstün performansla danışmanlık veren Speed Medya, kendi misyonu olarak gördüğü “Türkiye’de reklamveren sayısının artmasına katkı sağlama” konusunda birçok başarı hikayesine imza attı. Speed Medya bugün sahip olduğu ortalama 12 yıl tecrübeye sahip uzman kadrosu, teknolojik gücü ve iş sonuçlarına yansıyan önemli projeleri ile her ölçekten reklamverene şeffaf, verimli ve hızlı hizmet verecek altyapıya sahip.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.