MediaCat

Söz CMO’da: Deniz Güven

MOX CEO’su Deniz Güven oldukça kısa bir sürede tüketicinin tasarruf ve birikim alışkanlıklarının değiştiğine dikkat çekiyor.

Söz CMO’da: Deniz Güven

Birey ve toplum perspektifinden bakıldığında coronavirus salgınının alışkanlıkları değiştireceği, rutinleri bozacağı öngörülüyor. Bu değişimin çıktılarının iletişim, marka ve pazarlama dünyasına yansıması da aynı hızda kaçınılmaz olacak. Tüketici nasıl etkilenecek, pazarlama ve iletişim stratejilerinde nasıl bir yol izlenecek, marka sadakati mümkün olacak mı, markaların salgından çıkarması gereken dersler neler?

CMO Society Üyeleriyle gerçekleştirdiğimiz online buluşmalarda iletişim, pazarlama ve marka dünyasında yaşanacak değişimleri ve öngörüleri konuşmaya devam ediyoruz. Buluşmaya Hong Kong’dan katılan MOX CEO’su Deniz Güven bölgenin bu süreçte devlet, kamu ve özel kurumları işbirliğine davet etmesini yapılan en önemli girişimlerden biri olarak yorumlarken Türkiye bankacılık sektörünün geleceğine dair de görüşlerini paylaştı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.