Sosyal TV izleyicisi yaz aylarında da ekran başında

23 Temmuz’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

24.07.2014 - 15:10 | MediaCat

Star TV’nin sevilen yaz dizisi Güzel Köylü, yine bir yayın gecesini birinci sırada tamamladı. “#birumut @berkcankat ne de güzel bulmuş… #guzelkoylu izliyoruz bu akşam Hadi bakemm yine çok eğlenicez, çok gülücez” diyerek ekranlarının ve klavyelerinin başına geçti. İzleyiciler Cemal ve Kaan’ın karşı karşıya gelmesini konuşurken bir yandan da dizi setinde olmanın nasıl bir duygu olabileceğini sorguladı ve Cemal ve Gül’ün sevgili olmalarını istediklerini de dile getirmekten kaçınmadı.

Kiraz Mevsimi,  yeni bölümün fragmanını konuşulmaya devam ederken dizi tekrar yayını ile günü ikinci sırada kapattı. 2,798 izleyiciden toplamda 3,999 Tweet alan dizi yayılımda 2,473,484 izleyicinin Twitter akışında yer aldı. Ulan İstanbul, yine hayranlarının parmak uçlarında Sosyal TV’de üçüncü sırada yer aldı. “Aşığım diyeceksin ya tokatı yiyeceksin ya da kızı alıp gideceksin. Öyle susmakla olmaz.” Ve “Kandemir: Hâlâ bıraktığım gibisin. Meltem: Doğru beni bırakmıştın” alıntılarını sıkça paylaşan izleyiciler dizilerini ve Karlos/Yaren konuşmaya devam etti. Nihat Hatipoğlu İle Ramazan, Nihat Hatipoğlu ve oğlu Said’in sunduğu canlı yayınla Sosyal TV’yi beşinci sırada kapattı.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 23 Temmuz 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.