Sosyal medyada taht oyunları kızışıyor

HootSuite'ten Game of Thrones jeneriğine rötuş.

07.04.2014 - 11:31 | Haluk Kasarcı

HootSuite'ten Game of Thrones jeneriğine rötuş.

2008’de kurulan Vancouver merkezli sosyal medya yönetim platformu HootSuite‘in Game of Thrones aşkı yaratıcılığını körüklüyor. Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+, Foursquare, Instagram, Tumblr ve daha birçok sosyal medya hesabının tek elden yönetilmesine imkân tanıyan servis geçtiğimiz yıl önü alınmaz bir hızla büyüyen sosyal medya platformlarını, ülkemizde de beğeniyle takip edilen HBO dizisi Game of Thrones’taki hanelere benzettiği bir infografik yayınlamıştı.

Yeni sezonu dün gece ABD’de yayınlanan ilk bölümle start alan dizinin yarattığı buzz’dan bir kez daha faydalanmak isteyen HootSuite bu kez çok daha ciddi bir prodüksiyonla dizinin hayranlarının karşısına çıktı. ‘A Game of Social Thrones’ başlıklı çalışma dizinin jeneriğinden ilham alarak hazırlanmış. Geçtiğimiz yılki infografikte Pinterest, LinkedIn, Tumblr, YouTube, Google, Twitter ve Facebook olmak üzere yedi krallıktan oluşan haritanın da değiştiği gözlenen film HootSuite’in hizmetine paralel ‘Sosyal medya krallıklarınızı birleştirin’ mesajı ile son buluyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.