Sosyal medya sihirli değnek mi?

Sosyal medya sihirli değnek mi?
Yeni olan iştah yaratır. Yeni olanın potansiyeline tam anlamıyla hakim olamadığımız için ondan neler beklememiz gerektiğini çoğu zaman doğru takdir edemeyiz ve mucizeler beklemeye başlarız. Son zamanlarda gelecek yıla ve yakın geleceğe ilişkin hangi trend yazısına baksanız sosyal medyanın yükseleceğinden...

14.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Yeni olan iştah yaratır. Yeni olanın potansiyeline tam anlamıyla hakim olamadığımız için ondan neler beklememiz gerektiğini çoğu zaman doğru takdir edemeyiz ve mucizeler beklemeye başlarız.
Son zamanlarda gelecek yıla ve yakın geleceğe ilişkin hangi trend yazısına baksanız sosyal medyanın yükseleceğinden, pazarlama ve iletişim çalışmaları için çok daha yoğun bir şekilde kullanılacağından, hatta bu konudaki tüm faaliyetlerin merkezine yerleştirileceğinden büyük büyük iddialar eşliğinde söz ediliyor.

Kuşkusuz sosyal medya yeni bir şey değil. Potansiyelinin keşfedilmesi konusunda epey yol alınmış durumda. Mevcut birikmiş tecrübeler çerçevesinde sosyal medyaya baktığınızda siz nasıl bir istikbal görüyorsunuz? Sosyal medya gerçekten her derde deva bir ilaç mı, yoksa patlaması mukadder devasa bir balon mu?

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.