Sony Mobile Communications’ın iletişim danışmanı Excel oldu

Excel İletişim, Sony’nin, Ericsson hisselerini satın alarak Sony Ericsson’u bünyesine katmasıyla adı Sony Mobile Communations olan Sony Ericsson’un Türkiye’deki stratejik iletişim danışmanı oldu.

24.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Sektörlerinde lider ulusal ve uluslararası saygın birçok "iş ortağına", marka değeri ve kurumsal itibar konularında stratejik iletişim danışmanlığı, planlama ve uygulama hizmetleri veren Excel İletişim, Sony’nin, Ericsson hisselerini satın alarak Sony Ericsson’u bünyesine katmasıyla adı Sony Mobile Communations olan Sony Ericsson’un Türkiye’deki stratejik iletişim danışmanı oldu.

Fleishman-Hillard’ın Türkiye temsilcisi olan Excel İletişim, uzmanlık ve deneyimini,  Xperia™ serisi ile mobil cihaz sektörünün “en eğlenceli akıllı telefonlarını” geliştirerek, telekomünikasyon teknolojilerini üstün eğlence kalitesiyle bütünleştirecek olan Sony Mobile Communations’ın Türkiye’deki operasyonu ile paylaşacak.

Excel, Sony Xperia™’ya geleneksel mecralardaki iletişim stratejilerinin belirlenmesi, planlama ve uygulama aşamalarında destek olacağı gibi dijital kanallar üzerinden yürütülecek online üretim ve iletişim hizmetlerini de verecek.