Son kısa listeler de açıklandı

Bu yıl 57.'si düzenlenen Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivalinde son kısa listeler de açıklandı...

25.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu yıl 57.’si düzenlenen Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivalinde son kısa listeler de açıklandı. Açıklanan bu son listeler Film Craft ve Titanium & Integrated.

Bu yıl ilk kez ödül verilecek olan Film Craft kategorisi, reklam filmlerinin prodüksiyon ve zanaat tarafına odaklanıyor ve prodüksiyon şirketlerine ödül verilmesini amaçlıyor. Film Craft kategorisinde bu yıl Türkiye’den 4 katılım oldu ancak bunlardan hiçbiri kısa listeye kalamadı. Bu kategorinin ödülleri Cumartesi gecesi yapılacak son törende verilecek.

Cannes Lions’ın reklam ve pazarlama dünyası açısından ufuk açıcı fikirleri ödüllendirmeyi amaçlayan Titanium & Integrated kategorisinde ise bu yıl 26 iş kısa listeye kaldı. Kimin ödul alacağının en çok merak edildiği kategorilerden biri olan Titanium & Integrated’da ABD’den 16, Britanya’dan 3, İsveç ve Avustralya’dan ise ikişer iş kısa listeye kaldı. Listede ayrıca Canada, Yeni Zelanda ve Brezilya’dan birer iş yer alıyor. Listede Gatorade’in Replay’i, Nike’in Livestrong’u gibi bu yılki festivalin şimdiye kadar en çok konuşulan, büyük ödül alan ve favoriler arasında gösterilen işler de bulunuyor.

Türkiye’den bu yıl hiç katılım olmayan Titanium & Integrated kategorisinin ödülleri de cumartesi günkü kapanış töreninde verilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.